Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,6% sub estimat
Achiziţie servicii de proiectare şi asistenţa tehnică din partea proiectantului în vederea implementării sistemului bike-sharing-cod smis 128394
- Număr anunț
- SCN1079888
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL (CUI 16667478)
- Cod CPV
- 71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146.140,45 RON
- Valoare atribuită
- 47.300 RON 67,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1052435
- Termen limită
- 23.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102072
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C.B.S. DESIGN SRL CUI 3583375
Terți + subcontractanți 1
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL CUI 33092442
Valoare atribuită
47.300 RON
din 146.140,45 RON estimat
67,6%
Adjudecat la 32,4% din estimat · economie 98.840,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.