Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Element filtrant cod UE610 AN 40 Z (7 µm) sau echivalent - 5 buc / Element filtrant cod UE610 AS 40 Z (12 µm) sau echivalent - 5 buc
- Număr anunț
- SCN1079954
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
- Cod CPV
- 42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.815,95 RON
- Valoare atribuită
- 33.891,58 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2020 11:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1049406
- Termen limită
- 21.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102194
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCESS ENGINEERING SRL CUI RO 16217333
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL FLUID SRL CUI RO 32072366
Valoare atribuită
33.891,58 RON
din 36.815,95 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 2.924,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.