Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
Furnizare echipament tip chiller pentru climatizare si servicii de reparatii a sistemului de climatizare de la sediul Consiliului Judetean Tulcea
- Număr anunț
- SCN1079948
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- UNICOMP S.A. (CUI 3022933)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397.000 RON
- Valoare atribuită
- 294.990 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2020 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1054648
- Termen limită
- 12.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102115
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOMP S.A. CUI RO3022933
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. CUI RO15885733
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL CUI 31364907
Valoare atribuită
294.990 RON
din 397.000 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 102.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.