Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 71,1% sub estimat

Achizitie de lenjerie de spital

Număr anunț
SCN1080039
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
Cod CPV
39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327.838,29 RON
Valoare atribuită
94.880 RON 71,1% sub estimat
Data publicării
11.12.2020 15:01
Anunț de atribuire
SCNA1049271
Termen limită
24.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1102307

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Adjudecat: 94.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
7 lot nr 7 -confirm caiet de sarcini M.A.CRISTINA S.R.L. 30.840 RON
8 lot nr 8 -confirm caiet de sarcini
16 lot nr 16 - confirm caiet de sarcini
17 lot nr 17 -confirm caiet de sarcini
18 lot nr 18 -confirm caiet de sarcini DNS BIROTICA 3.600 RON
19 lot nr 19 -confirm caiet de sarcini SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI 60.440 RON
21 lot nr 21 -confirm caiet de sarcini
22 lot nr 22 -confirm caiet de sarcini
23 lot nr 23 -confirm caiet de sarcini

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
M.A. CRISTINA SRL CUI RO 4255520
Oferta 3 Câștigător Individuala
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

94.880 RON

din 327.838,29 RON estimat 71,1%

Adjudecat la 28,9% din estimat · economie 232.958,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.