Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat
Achiziționarea de servicii de telefonie mobilă din bugetul de AT aferent Programului INTERREG V-A România-Ungaria pentru Biroul Declaratii de Cheltuieli si eMS și Compartimentul Nereguli si Recuperare Creante
- Număr anunț
- SCN1080004
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.750 RON
- Valoare atribuită
- 68.850 RON 40,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1049439
- Termen limită
- 07.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102148
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
68.850 RON
din 114.750 RON estimat
40,0%
Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 45.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.