Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,1% sub estimat

Contract de achizitie publica de furnizare a produselor igienice pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei COVID – 19, pe perioada stării de alertă

Număr anunț
SCN1080202
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.268 RON
Valoare atribuită
3.584 RON 91,1% sub estimat
Data publicării
16.12.2020 16:22
Anunț de atribuire
SCNA1049795
Termen limită
28.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1102664

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 40.268 RON Adjudecat: 3.584 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I 26.880 RON NERAMO DISTRIBUTION 3.584 RON ↓86,7%
2 LOT II 13.388 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SANIROM SRL CUI RO 4014335
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.584 RON

din 40.268 RON estimat 91,1%

Adjudecat la 8,9% din estimat · economie 36.684 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.