Atribuită Anunț de participare

„Achiziție autovehicul specializat pentru serviviul de îngrijire la domiciliu persoane adulte cu dizabilități, Comuna Măgirești, județul Bacău”

Număr anunț
SCN1080200
Autoritate contractantă
Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.345,58 RON
Valoare atribuită
153.300 RON
Data publicării
16.12.2020 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1049294
Termen limită
28.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1102545

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

153.300 RON

din 153.345,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.