Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,5% sub estimat
Lichid frana
- Număr anunț
- SCN1080190
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI 13438615)
- Cod CPV
- 09211650-2 · Lichid de frana (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675 RON
- Valoare atribuită
- 862,50 RON 48,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2020 12:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1051272
- Termen limită
- 12.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102542
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUBCOM SA CUI RO 13438615
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUBEXPERT ROMANIA SRL CUI 14710237
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
862,50 RON
din 1.675 RON estimat
48,5%
Adjudecat la 51,5% din estimat · economie 812,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.