Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,8% sub estimat
Gaze naturale
- Număr anunț
- SCN1080189
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 169.410 RON 34,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2020 11:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1048882
- Termen limită
- 30.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102492
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGIE ROMANIA S.A. CUI RO 13093222
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GAZ EST SA CUI RO14679859
Valoare atribuită
169.410 RON
din 260.000 RON estimat
34,8%
Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 90.590 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.