Atribuită
Anunț de participare
Elaborare proiect tehnic, detalii de executie, caiete de sarcini si documentatii pentru obtinere avize acorduri și asistența tehnică din partea proiectantului pe parcursul derularii investitiei, precum si executia lucrarilor la obiectivul:” REFACERE SI REABILITARE TERMICA A BLOCULUI DE LOCUINTE NR. 1, BLOC NR. 2, BLOC NR. 3 IN LOCALITATEA BISTRITA BIRGAULUI, JUD. BISTRITA NASAUD”.
- Număr anunț
- SCN1080178
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- DROSERA COMSERV SRL (CUI 3093683)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712.925,85 RON
- Valoare atribuită
- 712.800 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1049815
- Termen limită
- 05.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102480
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DROSERA COMSERV SRL CUI 3093683
Asociați 1
ARHI BEAST S.R.L. CUI RO 18744771
Valoare atribuită
712.800 RON
din 712.925,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro