Anulată
Anunț de participare
Proiectare si execuţie lucrari în cadrul proiectului „ÎMBUNĂTRĂȚIREA CALITĂȚII VIEȚII LOCUITORILOR MUNICIPIULUI ROȘIORII DE VEDE, JUDEȚUL TELEORMAN”, COD SMIS 125606
- Număr anunț
- SCN1080169
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.957.949,56 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1048671
- Termen limită
- 04.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102472
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Proiectare_Executie-semnat.pdf.p7s
- documentatii descriptive.part1-semnat.rar.p7s
- documentatii descriptive.part2-semnat.rar.p7s
- documentatii descriptive.part3-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1102472.pdf
- Formulare-semnat.rar.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti-semnat.pdf.p7s
- model contract-semnat.rar.p7s
Loturi (4)
Estimat: 18.957.949,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modernizare, refacere, recompartimentare corp teatru de vară, c… | 1.160.646,31 RON | Anulat | — |
| 2 | Construire 2 (două) locuințe cuplate, cu regim de înălțime P+1E… | 1.649.376,88 RON | Anulat | — |
| 3 | construire imobil locuințe colective sociale P+3E, branșamente,… | 7.559.216 RON | Anulat | — |
| 4 | modernizare si reabilitare strazi municipiul ROSIORII DE VEDE, … | 8.588.710,37 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.