Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Servicii de curatenie la SH Hateg

Număr anunț
SCN1080156
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
LAVARIA FLOR S.R.L. (CUI 37794253)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242.792,98 RON
Valoare atribuită
215.422,20 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
16.12.2020 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1051118
Termen limită
05.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1102503

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIATOURS SRL CUI RO 2736330
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IGIENA SERV SRL CUI RO 12250620

Valoare atribuită

215.422,20 RON

din 242.792,98 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 27.370,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.