Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,9% sub estimat
Masa calda pentru scolile din comuna Paunesti, judetul Vrancea
- Număr anunț
- SCN1080255
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
- Furnizor / câștigător
- DAGEMAR DISTRIBUTION SRL (CUI 17468970)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.500 RON
- Valoare atribuită
- 170.496 RON 42,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2020 18:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1049370
- Termen limită
- 08.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102637
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAGEMAR DISTRIBUTION SRL CUI RO17468970
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MAGAZINUL VECHI S.R.L. CUI 39489337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RAY COM MODE SRL CUI RO 1444745
Valoare atribuită
170.496 RON
din 298.500 RON estimat
42,9%
Adjudecat la 57,1% din estimat · economie 128.004 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.