Atribuită
Anunț de participare
Lovitură 35x228 mm cu proiectil de instrucție trasor
- Număr anunț
- CN1031132
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35620000-6 · Proiectile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.750.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1063073
- Termen limită
- 23.06.2021 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 098-259846
- Documentație de atribuire
- DF1113386
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
42.750.000 RON
din 17.100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro