Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,3% sub estimat

Furnizare circuite de ventilație pentru secția Neonatologie TINN a Spitalului Clinic Filantropia București.

Număr anunț
CN1031108
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890.200 RON
Valoare atribuită
372.700 RON 80,3% sub estimat
Data publicării
20.05.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1062221
Termen limită
30.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 098-253748
Documentație de atribuire
DF1112734

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Adjudecat: 372.700 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CIRCUITE VENTILATIE COMPATIBILE CU VENTILATOARELE ACUTRONIC - R… TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 296.400 RON
2 CIRCUITE ADMINISTRARE OXIGEN IN DEBIT MARE –RT 330 Anulat
3 CIRCUITE CU PRESIUNE POZITIVA TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 76.300 RON
4 CIRCUITE PENTRU APARATELE DE VENTILATIE MEDIN CNO-DRIVER Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ABB MEDTEC SRL CUI 34944232
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207

Valoare atribuită

372.700 RON

din 1.890.200 RON estimat 80,3%

Adjudecat la 19,7% din estimat · economie 1.517.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.