Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,9% sub estimat
„Achizitie de materiale de protectie si substante dezinfectante in cadrul proiectului SPRIJIN PENTRU PERSOANELE VULNERABILE IN CONTEXTUL EPIDEMIEI DE COVID-19”,
- Număr anunț
- SCN1080368
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA MOINESTI (CUI 20602604)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.681 RON
- Valoare atribuită
- 169.074 RON 51,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2020 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1049063
- Termen limită
- 31.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102970
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 351.681 RON Adjudecat: 169.074 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente de protectie | 180.000 RON | NERAMO DISTRIBUTION | 87.300 RON ↓51,5% |
| 2 | Dezinfectanti | 171.681 RON | AMIA INVEST | 81.774 RON ↓52,4% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVIDENT VERIAN SRL CUI 38456153
Valoare atribuită
169.074 RON
din 351.681 RON estimat
51,9%
Adjudecat la 48,1% din estimat · economie 182.607 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.