Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat

Sistem de control intern managerial (SCIM) în cadrul proiectului „Planificarea strategică teritorială și soluții integrate pentru simplificarea procedurilor administrative la nivelul Municipiului Orăștie“

Număr anunț
SCN1080336
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
ROM QUALITY CERT SRL (CUI 26760492)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
121.950 RON 7,6% sub estimat
Data publicării
21.12.2020 09:59
Anunț de atribuire
SCNA1049783
Termen limită
08.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1102639

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

121.950 RON

din 132.000 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 10.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.