Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Echipamente IT necesare pentru implementarea proiectelor de transformare digitala

Număr anunț
CN1031214
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150.000,04 RON
Valoare atribuită
3.101.480 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
22.05.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1061292
Termen limită
29.06.2021 12:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 099-262370
Documentație de atribuire
DF1113332

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

3.101.480 RON

din 3.150.000,04 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 48.520,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.