Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,4% sub estimat
Achiziționarea de echipamente (multifuncţionale) pentru Autoritatea de Management pentru Programul Operaţional Comun România – Republica Moldova 2014-2020 şi pentru Autoritatea de Management pentru Programul Operaţional Comun România – Ucraina 2014-2020
- Număr anunț
- CN1031215
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS SRL (CUI 15437993)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.352,94 RON
- Valoare atribuită
- 42.492 RON 48,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062323
- Termen limită
- 29.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 099-260643
- Documentație de atribuire
- DF1113476
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAMA CONSUL SRL CUI RO 3903321
Valoare atribuită
42.492 RON
din 82.352,94 RON estimat
48,4%
Adjudecat la 51,6% din estimat · economie 39.860,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.