Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Microscop Electronic cu baleiaj de tip Desktop (Tabletop),cu Pc și monitor+set 5 filamente
- Număr anunț
- SCN1080439
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38511000-0 · Microscoape electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.529,41 RON
- Valoare atribuită
- 171.300 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2020 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1049345
- Termen limită
- 13.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103079
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Microscop Electronic cu baleiaj cu PC Desktop si monitor-Final.docx.p7s
- FisaDate_DF1103079.pdf
- Model de contract-Microscop Electronic cu baleiaj -cu PC Desktop si monitor+set 5 filamente.docx.p7s
- Modele de formulare-Microscop electronic cu baleiaj-cu PC Desktop si monitor+set 5 filamente.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
171.300 RON
din 173.529,41 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 2.229,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.