Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Achizitie laptopuri

Număr anunț
SCN1080517
Autoritate contractantă
Orasul Recas (CUI 2512589)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406.800 RON
Valoare atribuită
397.692 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
24.12.2020 19:25
Anunț de atribuire
SCNA1051953
Termen limită
06.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103231

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

397.692 RON

din 406.800 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 9.108 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.