Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat
Furnizarea de echipamente/bunuri pentru implementarea proiectului "Dotarea Ambulatoriului Integrat al Spitalului Judetean de Urgenta Alexandria" : Lot 1 - mobilier instrumentar si echipamente medicale mici; Lot 2 - echipamente medicale, Lot 3 - echipamente sterilizare, Lot 4 - dotari nemedicale
- Număr anunț
- CN1031229
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.115.897,67 RON
- Valoare atribuită
- 510.658 RON 83,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1073574
- Termen limită
- 13.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 100-263145
- Documentație de atribuire
- DF1113178
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Formular propunere tehnica Lot 2.pdf.p7s
- 3.Formular propunere tehnica Lot 3.pdf.p7s
- 4.Formular propunere tehnica Lot 4.pdf.p7s
- Aviz CTE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 1 si Fise tehnice.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2 si Fise tehnice.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 3 si Fise tehnice.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 4 si Fise tehnice.pdf.p7s
- FisaDate_DF1113178.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Formular Propunere tehnica Lot 1 (partea II a).pdf.p7s
- Formular Propunere tehnica Lot 1 (partea I).pdf.p7s
- Proiect de contract Lot 1 .pdf.p7s
- Proiect de contract Lot 2.pdf.p7s
- Proiect de contract Lot 3.pdf.p7s
- Proiect de contract Lot 4.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 3.115.897,67 RON Adjudecat: 510.658 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | mobilier, instrumentar si echipamente medicale mici | 265.426,65 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipamente medicale | 2.309.564,16 RON | Anulat | — |
| 3 | echipamente sterilizare | 514.190,54 RON | Proton Impex 2000 S.R.L. | 510.658 RON ↓0,7% |
| 4 | Dotari nemedicale | 26.716,32 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Valoare atribuită
510.658 RON
din 3.115.897,67 RON estimat
83,6%
Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 2.605.239,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.