Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,6% sub estimat
Servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor
- Număr anunț
- SCN1080504
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- BACCO ACTIV SRL (CUI 21267206)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.550 RON
- Valoare atribuită
- 313.009,44 RON 51,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2020 14:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1049527
- Termen limită
- 07.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103351
Documente
Documentația de atribuire
- 2020Formulare si modele_ service auto.docx.p7s
- 2020Proiect de contract, reparatii auto.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI - LOTUL 1 - SEDIUL.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - LOTUL 2- BUCURESTI.PDF.p7s
- CAIET DE SARCINI - LOTUL 3 - TIMISOARA .PDF.p7s
- CAIET DE SARCINI - LOTUL4 -CLUJ.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - LOTUL 5 - IASI .pdf.p7s
- FisaDate_DF1103351.pdf
Loturi (5)
Estimat: 646.550 RON Adjudecat: 313.009,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - SEDIU | 136.500 RON | BACCO ACTIV | 119.855,75 RON ↓12,2% |
| 2 | Lotul 2 - D.R. București | 218.400 RON | BACCO ACTIV | 193.153,69 RON ↓11,6% |
| 3 | Lotul 3 - D.R. Timișoara | 195.650 RON | Anulat | — |
| 4 | Lotul 4 -D.R. Cluj | 51.600 RON | Anulat | — |
| 5 | Lotul 5 - D.R. Iași | 44.400 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BACCO ACTIV SRL CUI RO21267206
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
S.D. PRESTIGE IMPEX 97 SRL CUI RO 6708759
Valoare atribuită
313.009,44 RON
din 646.550 RON estimat
51,6%
Adjudecat la 48,4% din estimat · economie 333.540,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.