Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Proiectare si Executie lucrari aferente proiectului “MODERNIZAREA PLOTULUI DE IRIGATII SPP 14, AFERENT O.U.A.I. TOTITE DIN SISTEMUL HIDROAMELIORATIV OLT CALMATUI, JUDETUL TELEORMAN”

Număr anunț
SCN1080490
Autoritate contractantă
O.U.A.I. TOTITE (CUI 14647393)
Furnizor / câștigător
EDAS-EXIM SRL (CUI 6707346)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.179.798,14 RON
Valoare atribuită
3.084.404,12 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
24.12.2020 10:20
Anunț de atribuire
SCNA1050895
Termen limită
08.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103243

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EDAS-EXIM SRL CUI RO 6707346
Asociați 1

Valoare atribuită

3.084.404,12 RON

din 3.179.798,14 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 95.394,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.