Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”REABILITAREA SISTEMULUI DE ALIMENTARE CENTRALIZATĂ CU CALDURĂ ÎN MUNICIPIUL VATRA DORNEI – ETAPA II”

Număr anunț
CN1027184
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
Cod CPV
45232140-5 · Lucrari de constructii de conducte de incalzire urbana (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.575.123,93 RON
Valoare atribuită
54.000.000 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
24.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1051803
Termen limită
26.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 251-627214
Documentație de atribuire
DF1102898

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

54.000.000 RON

din 54.575.123,93 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 575.123,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.