Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Servicii de proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru realizarea obiectivului de investitii „Reabilitarea infrastructurii rutiere pe str. Republicii, Bd. 1 Decembrie 1918, str. Iazul Morilor”
- Număr anunț
- CN1027199
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.050.780,70 RON
- Valoare atribuită
- 25.302.345,88 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1068982
- Termen limită
- 18.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 251-627282
- Documentație de atribuire
- DF1102943
Documente
Documentația de atribuire
- 00. Piese scrise DALI.pdf.p7s
- 01.PA.pdf.p7s
- 02. plan de situatie.pdf.p7s
- 03.profile longitudinale.pdf.p7s
- 04.profile tip.pdf.p7s
- 05.detalii.pdf.p7s
- 06.instalatii sanitare.pdf.p7s
- 07. STUDIU GEO.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- clarificari licitatie anulata.docx.p7s
- Contract executie HG 1 din 2018 .docx.p7s
- FisaDate_DF1102943.pdf
- formulare procedura.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 3
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Subcontractanți 1
GAZTERM PROIECT SRL CUI RO 13850801
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Subcontractanți 1
S.C. PROTEHNIC INSTAL HVAC S.R.L. Buzau CUI RO29599227
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Valoare atribuită
25.302.345,88 RON
din 26.050.780,70 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 748.434,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.