Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari reabilitare termica blocuri: LOT 1 BLOC DE LOCUINTE M7; LOT 2 BLOC DE LOCUINTE PB14; LOT 3 BLOC DE LOCUINTE X21; LOT 4 BLOC DE LOCUINTE X23; LOT 5 BLOC DE LOCUINTE AN7; LOT 6 BLOC DE LOCUINTE Z15; LOT 7 BLOC DE LOCUINTE PB118; LOT 8 BLOC DE LOCUINTE X220; LOT 9 BLOC DE LOCUINTE X219; LOT 10 BLOC DE LOCUINTE TURN, in vederea Cresterii Eficientei Energetice in Municipiul Oradea

Număr anunț
CN1027207
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
GLORY RESIDENCE S.R.L. (CUI 30102320)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.798.694,79 RON
Valoare atribuită
5.715.440,89 RON
Data publicării
24.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1068998
Termen limită
08.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 251-627283
Documentație de atribuire
DF1102908

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Estimat: 3.798.694,79 RON Adjudecat: 5.715.440,89 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE M7, situat in Oradea, str.… 726.414,16 RON GLORY RESIDENCE 1.075.454,26 RON
2 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE PB14, situat in Oradea, st… 323.877,35 RON GLORY RESIDENCE 509.353,50 RON
3 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE X21, situat in Oradea, str… 309.596,77 RON GLORY RESIDENCE 480.112,84 RON
4 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE X23, situat in Oradea, str… 310.222,22 RON GLORY RESIDENCE 509.272,63 RON
5 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE AN7, situat in Oradea, str… 307.926,97 RON GLORY RESIDENCE 450.897,44 RON
6 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Z15, situat in Oradea, str… 192.109,43 RON GLORY RESIDENCE 212.439,62 RON
7 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE PB118, situat in Oradea, s… 306.978,66 RON GLORY RESIDENCE 444.613,34 RON
8 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE X220, situat in Oradea, st… 318.121,16 RON GLORY RESIDENCE 517.406,18 RON
9 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE X219, situat in Oradea, st… 317.371,49 RON GLORY RESIDENCE 496.140,55 RON
10 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE TURN, str.Parcul Traian nr… 686.076,58 RON GLORY RESIDENCE 1.019.750,53 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BUMB COMPANY SRL CUI 21880269
Terți susținători 1

Valoare atribuită

5.715.440,89 RON

din 3.798.694,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.