Atribuită Anunț de participare

Furnizare “Sistem robotizat de ghidare craniana”

Număr anunț
CN1027272
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100.000 RON
Valoare atribuită
1.100.000 RON
Data publicării
25.12.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1059436
Termen limită
29.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 252-635346
Documentație de atribuire
DF1103161

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
MEDTRONIC ADRIATIC CUI HR09003255793

Valoare atribuită

1.100.000 RON

din 1.100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.