Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,9% sub estimat
Servicii de proiectare fazele: Studiu Fezabilitate inclusiv studii de teren si alte studii specifice pentru obiectivul „EXTINDERE, MODERNIZARE SI DOTARE SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA „SF. APOSTOL ANDREI” GALATI”
- Număr anunț
- CN1031287
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS CONSULTING & PROIECT SRL (CUI 33766951)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.435.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.293.343,71 RON 46,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1061654
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 102-268043
- Documentație de atribuire
- DF1113718
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ATLAS CONSULTING & PROIECT SRL CUI 33766951
Asociați 2
BIM DESIGN CONSULTING S.R.L. CUI RO36456009
MC GENERAL CONSTRUCT ENGINEERING SRL CUI RO 22626022
Subcontractanți 6
ELECTROSERVICE L&DD S.R.L. CUI RO 4338838
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
FEDORA PROIECT SRL CUI 30478105
GEOVISIONS SRL CUI RO26115411
GINELL COM 11 CUI RO4990610
PAVLU DESIGN CONSTRUCT SRL CUI 22633658
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. CUI RO 18134684
Asociați 1
Square Bau CUI RO16906230
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTROPROIECT SA CUI 531
Asociați 1
POPAESCU & CO S.R.L. CUI RO 15247573
Subcontractanți 1
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
1.293.343,71 RON
din 2.435.000 RON estimat
46,9%
Adjudecat la 53,1% din estimat · economie 1.141.656,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.