Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare computere portabile
- Număr anunț
- CN1031268
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.568.897 RON
- Valoare atribuită
- 1.566.500 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1059226
- Termen limită
- 25.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 101-265623
- Documentație de atribuire
- DF1113408
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Valoare atribuită
1.566.500 RON
din 1.568.897 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.397 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.