Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achizitie Incarcator multifunctional cu brat telescopic – 1 buc
- Număr anunț
- CN1031301
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474.000 RON
- Valoare atribuită
- 472.291,20 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2021 14:26
- Anunț de atribuire
- CAN1063831
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113679
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Valoare atribuită
472.291,20 RON
din 474.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.708,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.