Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat
Contract de achiziţie publică de servicii de curăţenie
- Număr anunț
- SCN1080604
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- K1 TOT SRL (CUI 32677449)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543.996 RON
- Valoare atribuită
- 348.600 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2020 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1049885
- Termen limită
- 18.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103381
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GEFRO ACTIV BUSINESS PREST SRL CUI RO31075208
Valoare atribuită
348.600 RON
din 543.996 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 195.396 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.