Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de introducere, prelucrare și validare date pentru 2 luni la CNE Cernavoda

Număr anunț
SCN1080594
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
ROEL SRL (CUI 1596786)
Cod CPV
72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341.919,33 RON
Valoare atribuită
341.562 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
29.12.2020 09:32
Anunț de atribuire
SCNA1059310
Termen limită
11.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103392

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786

Valoare atribuită

341.562 RON

din 341.919,33 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 357,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.