Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

Recensământul circulației rutiere din anul 2021 pe drumurile județene din Județul Brașov

Număr anunț
SCN1080683
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA (CUI 4282451)
Cod CPV
63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437.580 RON
Valoare atribuită
398.200 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
30.12.2020 16:17
Anunț de atribuire
SCNA1051466
Termen limită
18.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103621

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GANDALAGI SRL CUI RO 24950350

Valoare atribuită

398.200 RON

din 437.580 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 39.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.