Atribuită Anunț de participare

Vopsele, diluanti

Număr anunț
SCN1080676
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
VADOVA SRL (CUI 2989325)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533.295 RON
Valoare atribuită
717.117,32 RON
Data publicării
30.12.2020 15:55
Anunț de atribuire
SCNA1052316
Termen limită
14.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103536

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VADOVA SRL CUI RO 2989325
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PLENIMAX SRL CUI 24510384
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

717.117,32 RON

din 533.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.