Atribuită Anunț de participare

Transformator de măsură tensiune inductiv monofazat cu izolatie in ulei 110.000/√3 : 100/√3 , 100/√3 , 100/3 V – 3 buc

Număr anunț
SCN1080693
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
Cod CPV
31172000-2 · Transformatoare de tensiune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.361,48 RON
Valoare atribuită
77.355 RON
Data publicării
31.12.2020 08:23
Anunț de atribuire
SCNA1050426
Termen limită
18.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103552

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749

Valoare atribuită

77.355 RON

din 77.361,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.