Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,5% sub estimat

Furnizare echipamente medicale de protectie

Număr anunț
CN1027313
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560.000 RON
Valoare atribuită
115.000 RON 79,5% sub estimat
Data publicării
31.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1051805
Termen limită
02.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 255-639720
Documentație de atribuire
DF1103273

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTISANA MEDICAL SRL CUI RO 22742850
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

115.000 RON

din 560.000 RON estimat 79,5%

Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 445.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.