Atribuită
Anunț de participare
Furnizarea dispozitive medicale
- Număr anunț
- CN1027366
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- CATTUS SRL (CUI 14544908)
- Cod CPV
- 39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.052.705,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.052.580 RON
- Data publicării
- 31.12.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1072746
- Termen limită
- 04.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 255-639850
- Documentație de atribuire
- DF1103257
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Furnizare dispozitive medicale.pdf.p7m
- FisaDate_DF1103257.pdf
- Formulare- Furnizare dispozitive medicale.pdf.p7m
- Model Contract furnizare.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Terți + subcontractanți 1
BND CONS SRL CUI 21710906
Valoare atribuită
3.052.580 RON
din 3.052.705,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro