Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA
- Număr anunț
- SCN1080739
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.616,32 RON
- Valoare atribuită
- 154.491,27 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.01.2021 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1050092
- Termen limită
- 15.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103675
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WERK ENERGY SRL CUI RO17051718
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA CUI 22043010
Valoare atribuită
154.491,27 RON
din 166.616,32 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 12.125,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.