Atribuită Anunț de participare

CONSTATARE SI REMEDIERE DEFECTE LA INSTALATIILE HYDRAN M2 AFERENTE TRANSFORMATOARELOR NR.1 SI 2 – 190 MVA, 15,75/220KV – CHE CIUNGET

Număr anunț
CN1031379
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
Cod CPV
50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.420 RON
Valoare atribuită
43.420 RON
Data publicării
26.05.2021 10:14
Anunț de atribuire
CAN1066975
Termen limită
28.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113877

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749

Valoare atribuită

43.420 RON

din 43.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.