Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare reactivi: Reactivi - Kit qRT-PCR detectie HIV

Număr anunț
CN1031362
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.500 RON
Valoare atribuită
280.020 RON
Data publicării
26.05.2021 07:49
Anunț de atribuire
CAN1064436
Termen limită
28.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1113876

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509

Valoare atribuită

280.020 RON

din 215.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.