Atribuită Anunț de participare

LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
CN1031394
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
Furnizor / câștigător
RETACOM S.R.L. (CUI 3209240)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.510.274,40 RON
Valoare atribuită
10.363.558 RON
Data publicării
29.05.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1060491
Termen limită
05.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 103-270592
Documentație de atribuire
DF1113960

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240

Valoare atribuită

10.363.558 RON

din 7.510.274,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.