Atribuită Anunț de participare

PREPARATE CARNE

Număr anunț
CN1031393
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
Furnizor / câștigător
RETACOM S.R.L. (CUI 3209240)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.222.740 RON
Valoare atribuită
5.936.067,77 RON
Data publicării
29.05.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1061941
Termen limită
02.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 103-270593
Documentație de atribuire
DF1113955

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COMSORADI SRL CUI RO 6202149
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.936.067,77 RON

din 4.222.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.