Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Dispozitive medicale-ECOGRAF PORTABIL și SISTEM ÎNCĂLZIRE/RĂCIRE PACIENT

Număr anunț
CN1031432
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457.000 RON
Valoare atribuită
1.450.950 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
01.06.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1074092
Termen limită
09.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 104-273247
Documentație de atribuire
DF1114110

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.457.000 RON Adjudecat: 1.450.950 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf portabil 1.121.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 1.114.950 RON ↓0,5%
2 Sistem încălzire/răcire pacient 336.000 RON EXIMIA MEDICAL 336.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.450.950 RON

din 1.457.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 6.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.