Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat

Furnizare masina de spalat

Număr anunț
SCN1080865
Autoritate contractantă
UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
Furnizor / câștigător
CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146.000 RON
Valoare atribuită
118.109,60 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
07.01.2021 14:53
Anunț de atribuire
SCNA1053144
Termen limită
10.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1103918

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTI GRUP SRL CUI RO 13502971
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BILANCIA EXIM SRL CUI RO 3968479
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
S.D.S. GROUP SRL CUI RO 6980299
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

118.109,60 RON

din 146.000 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 27.890,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.