Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,1% sub estimat
„Furnizari dotari ITC si multimedia”
- Număr anunț
- SCN1080848
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 48520000-9 · Pachete software multimedia (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708.713,99 RON
- Valoare atribuită
- 247.494 RON 65,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.01.2021 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1051822
- Termen limită
- 11.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103875
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 708.713,99 RON Adjudecat: 247.494 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Calculatoare Desktop si imprimante multifuncționale A3… | 272.884 RON | Sharolt Group | 247.494 RON ↓9,3% |
| 2 | Echipamente și aplicații multimedia | 435.829,99 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
247.494 RON
din 708.713,99 RON estimat
65,1%
Adjudecat la 34,9% din estimat · economie 461.219,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.