Anulată
Anunț de participare
CONSULTANȚĂ ȘI SUPERVIZARE a proiectării și execuției lucrărilor aferente obiectivului de investiţii „Modernizarea liniei de cale ferată București Nord – Jilava – Giurgiu Nord – Giurgiu Nord Frontieră, Lot 1 - Redeschiderea circulației feroviare pe pod peste râul Argeș, între Vidra și Comana”
- Număr anunț
- CN1027520
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.081.671,68 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1053384
- Termen limită
- 15.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 005-008203
- Documentație de atribuire
- DF1103658
Documente
Documentația de atribuire
- Consultanta Lot 1 Buc. Nord Giurgiu - Anexa la instructiuni pentru ofertanti 29.12.2020.pdf.p7s
- Consultanta Lot 1 Buc. Nord Giurgiu - Caiet de sarcini 29.12.2020.pdf.p7s
- Consultanta Lot 1 Buc. Nord Giurgiu - Contract de consultanta 29.12.2020.doc.p7s
- Consultanta Lot 1 Buc. Nord Giurgiu - Formulare 29.12.2020.doc.p7s
- FisaDate_DF1103658.pdf
- ModelContract_DF1103658.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
VENTURO INVESTMENT SRL CUI RO 16296302
Asociați 1
3TI PROGETTI ITALIA - INGEGNERIA INTEGRATA S.P.A. CUI 07025291001
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.