Atribuită Cumpărare directă

RACORDURI PENTRU TEVI

Număr anunț
DA35837425
Autoritate contractantă
COMUNA REMETI (CONSILIUL LOCAL REMETI JUD. MARAMURES) (CUI 3695298)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.820,58 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.820,58 RON