Atribuită Anunț de participare

Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare Lot 1: ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 1” Lot 2: ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 2” Lot 3: ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 4” Lot4: ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 5” Lot 5: ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 7”

Număr anunț
SCN1080905
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
CONART STRUCTURI SRL (CUI 37881821)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.726.496,56 RON
Valoare atribuită
10.048.447,14 RON
Data publicării
08.01.2021 15:09
Anunț de atribuire
SCNA1055845
Termen limită
16.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1104016

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 9.726.496,56 RON Adjudecat: 10.048.447,14 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 1” 1.469.170,44 RON CONART STRUCTURI 1.548.716,28 RON
2 : „Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 2” 2.799.772,92 RON CONART STRUCTURI 2.929.637,65 RON
3 : ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 4” 1.122.793,84 RON CONART STRUCTURI 1.253.070,54 RON
4 : ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 5” 2.534.745,26 RON CONART STRUCTURI 2.304.584,23 RON ↓9,1%
5 : ”Reabilitare clădiri rezidențiale Satu Mare 7” 1.800.014,10 RON CONART STRUCTURI 2.012.438,44 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 3
ALCRIO SERVICE SRL CUI RO 19186983
COLIAS EXCELLIUM SRL CUI RO25414806
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ARCODOM SRL CUI RO30101422
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.048.447,14 RON

din 9.726.496,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.