Atribuită
Anunț de participare
DIOXID DE CARBON MEDICINAL
- Număr anunț
- CN1031500
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291.990 RON
- Valoare atribuită
- 504.987 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 15:29
- Anunț de atribuire
- CAN1059548
- Termen limită
- 29.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114371
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Specificatie tehnica.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1114371.pdf
- formulare.doc.p7s
- instructiuni pentru candidati.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
504.987 RON
din 291.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro